Fjalë Kyçe

Gjendet i vdekur Enver Berkolli, i humbur që disa javë

Gjendet i vdekur Enver Berkolli, i humbur që disa javë

Është gjednur pa shenja jete i moshuari nga Prishtina, Enver Berkolli, shkruan Gazeta Metro.

Lajmin për gjetjen e tij e ka bërë Ridvan Tahiri, i cili ishte duke e kërkuar me grupin e tij, atë që disa javë.

“Po sa u informova se Enver Berkolli eshte gjetur pa shenja jete. Ndjej dhimbje dhe pikllim te thell me familjen Berkolli.
Ne emer timin ne emer te gjith vullnetarve,ju shpreh ngushllimet me te sinqerta familjes.
Baca Enver qofsh banor i xhenetit. Do te kujtojme i gjith grupi i Vullnetarve”, ka njoftuar Tahiri në Facebook.

Kujtojmë, që Berkolli kishte humbër për më shumë se 3 javë.

https://www.facebook.com/strsljen.riki/posts/10222569086511355