Fjalë Kyçe

Gjilani – Flamurtari, formacionet zyrtare

Gjilani – Flamurtari, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të sfidës ndërmjet Gjilanit dhe Flamurtarit e cila luhet në kuadër të javës së 30 në IPKO Superligën e Kosovës, shkruan GazetaAlo.

Këto janë Formacionet zyrtare të sfidës e cila luhet nga ora 16:00.

Gjilani: Haxhihamza, Papuqi, Lila, Kosumi, Kqiku, Shabani, Lopes, Hadzibulic, Nika, Hysa, Hajdari. Kryetrajner: Gentjan Mezani

Flamurtari: Neziri, Maxhuni, Granchov, Kabashi, Dumani, Zeqiri, Bruqi, Krasniqi, Boshnjaku, Kelmendi, Berbatovci. Kryetrajner: Arsim Thaqi

Gjyqtarë: Kreshnik Vula, Benon Kepuska, Safet Berisha, Arben Halilaj

Stadiumi: I qytetit – Gjilan