Fjalë Kyçe

Godet Zidane, dëshiron transferimin e yllit të Liverpoolit

Godet Zidane, dëshiron transferimin e yllit të Liverpoolit

Zinedine Zidane pas rikthimit në Real Madrid ka filluar të bëj ndryshimet që i nevojiten skiadres, shkruan Gazeta Alo.

Trajneri i Realit ka shprehur haptasi për dëshirat dhe lojtarët të cilët duhet ti transferoj skuadra nga Santiago.

Marca raporton sot se Zidane e dëshiron edhe transferimin e yllit të Liverpoolit Sadi Mane, i cili po kalon një formë fantastike. /Gazeta Alo