Fjalë Kyçe

Gomes po shijon momente të bukura te Evertoni, ja çfarë thotë

Gomes po shijon momente të bukura te Evertoni, ja çfarë thotë

Andre Gomes e pranon se po shijon momente të bukura tek Evertoni.

Mesfushori portugez është duke luajtur këtë sezon të garave në formë huazimi në Everton, transmeton Gazeta Alo.

“Jam shumë rehatshme këtu”, tha Gomes.

“Ne jemi si një familje. Është kënaqësi dhe nder i madh të jemi këtu dhe të luajmë për këtë klub”.

Ai ka shtuar se dëshiron që edhe në sezonin e ardhshëm të jetë pjesë e Evertonit. /Gazeta Alo/