Fjalë Kyçe

Gonzalo Higuain mund të përfundoj te skuadra italiane

Gonzalo Higuain mund të përfundoj te skuadra italiane

Sulmuesi i njohur argjentinas Gonzalo Higuain nuk po kalon në formën e tij më të mirë, shkruan GazetaAlo.

Sipas mediave të njohura evropiane Gonzalo Higuain mund të përfundoj te Roma me të njëjten formulë që është të Chelsea.

Roma ofron Dzekon por Juventus thote JO dhe ka objetiva të tjera si Zaniolo, Manolas (klauzola 36 mln €), dhe Pellegrini (klauzolë 30 mln €) /GazetaAlo

( Calciomercato )