Fjalë Kyçe

Granit Xhaka me urim special për Taulantin

Granit Xhaka me urim special për Taulantin

Ylli kosovar i Arsenalit e ka uruar vëllaun e tij Taulant Xhakën me rastin e ditëlindjes së tij, shkruan GazetaAlo.

Ky është urimi i Granitit për Taulantin.

Per ty sot eshte nje dite shume e veçante andaj se bashku me gezimin dhe gjithe rendesin e kesaj dite te veçante per ty dhe gjithashtu per mu dhe te gjithe ate qe te duan dhe ti i do: Te deshiroj gjithe lumutrin e kesaj Bote, Te deshiroj Suksese te medha ne te ardhmen, Vullnet ne Pune/Mesime, Te deshiroj fat ne te gjitha sferat e jetes dhe me se shumti te deshiroj harmoni dhe lumturi me te gjithe ata persona qe jane pjese e jetes tende. Urime ditlindjen vllau im❤ @tx.34