Fjalë Kyçe

Grezda i pafat, lëndohet dhe “shfaqet” me paterica

Grezda i pafat, lëndohet dhe “shfaqet” me paterica

Eros Grezda është rikthyer në stërvitje pas pushimeve te Rangers, por gjërat nuk kanë shkuar mirë për sulmuesin e kombëtares sonë.

Nga Spanja, ku ekipi i tij po kryen fazën përgatitore nuk kanë ardhur aspak lajme të mira.

Sulmuesi është dëmtuar në stërvitje dhe është fotografuar me paterica. Raportimet e lidhin atë me një dëmtim të përpara disa kohëve kur luante ende në Kroaci, megjithëse, nuk dihet periudha e riaftësimit.

Sipas asaj që raporton “Daily Record”, Grezda ka probleme me kyçin e këmbës.