Fjalë Kyçe

Griezmann transferohet në Barcelonë

Griezmann transferohet në Barcelonë

Lajmet e fundit raportojn për një lëvizje serioze të Barcelonës për yllin e Atletico Madridit, shkruan Gazeta Alo

Barcelona ka kontaktuar me Antoine Griezmann në orët e fundit.

Blaugranat i kanë ofruar një pagë prej 16 milionë euro në vit francezit dhe një marrëveshje që e mban atë në klubin katalanas deri në vitin 2024, raporton L’EQUIPE. /Gazeta Alo