Fjalë Kyçe

Harrojeni Edon Zhegrovën, ja çfarë bën motra e tij

Harrojeni Edon Zhegrovën, ja çfarë bën motra e tij

Familja Zhegrova duhet të ndihet krenar për talentët që posedon.

Djali i tyre, Edoni është në rrugë të mbarë për t’u bërë futbollist i madh.

Edoni sot luan në klubin e njohur belg, Genk, kurse së fundmi është bërë cak i klubeve si Barcelona, Milani dhe Lazio.

Ndërsa, motra e Edonit, Valza në anën tjetër, para pak kohësh e ka nisur një karrierë të dimensionit tjetër.
Ajo i është futur industrisë së muzikës, teksa këngën e parë e ka publikuar para dy muajsh, të quajtur, “Mon Ami”.

Ndërsa, para pak ditësh, ajo e ka publikuar edhe këngën e saj të dytë të quajtur, “Aman”, e cila u prit mjaft mirë.