Fjalë Kyçe

Hidhet shorti i rrethit të pestë të FA Cup: Manchester Unitedi kundër Chelseat

Hidhet shorti i rrethit të pestë të FA Cup: Manchester Unitedi kundër Chelseat

Manchester Unitedi do të udhëtojë drejt Londrës për t’u përballur me Chelsean në rundin e pestë të FA Cup, është mësuar pas shortit që u hodh këtë mbrëmje.

Manchester City do të përballët me fituesin e duelit mes Middlesbrough dhe Newport County, derisa Crystal Palace do ta ketë për kundërshtar skuadrën e Doncaster Rovers.

Ndeshjet do të luhen nga e premtja e 15 shkurtit dhe e hëna e 18 shkurtit.

Këto janë çiftet e rrethit të pestë të FA Cup: