Fjalë Kyçe

Huddersfield – Man Utd, ky është rezultati pas pjesës së parë

Huddersfield – Man Utd, ky është rezultati pas pjesës së parë

Ka përfunduar pjesa e parë e takimit ndërmjet, Huddersield dhe Man Utd, shkruan GazetaAlo.

Pjesa e parë e kësaj sfide e cila është e vlefshme për javën e 37 të premier ligës angleze ka përfunduar me rezultatin 0:1, në favor të skuadrës së Manchester United.

Golin e vetëm në këtë përballje e ka shënuar Mc Tominay në minutën e 8. /GazetaAlo.