Fjalë Kyçe

Huesca – Barcelona, mbyllet me këtë rezultat

Huesca – Barcelona, mbyllet me këtë rezultat

Ka përfunduar ndeshja ndërmjet Huescas dhe Bacelonës, shkruan GazetaAlo.

Sfida e javës së 32 në la ligën spanjolle ka sjellur rezultat befasues.

Barcelona nuk ka arritur më shumë se një barazim pa gola në udhëtim te Huesca.

Rezultati final, Huesca – Barcelona 0:0.. /Gazeta Alo.