Fjalë Kyçe

I patë të gjitha, por jo edhe Taynën para se të bëhej e famshme

I patë të gjitha, por jo edhe Taynën para se të bëhej e famshme

Tayna është rep-artistja e cila ka përmbyllur një vit shumë të suksesshëm në karrierë.

Tayna është shumë aktive me projekte të reja muzikore si dhe komentohet për stilin e veçantë, shkruan lajmi.net.

Fansat e këngëtares kanë përmbledhur disa fotografi të reperes të realizuara dhjetë vite më parë.

Duke shprehur dashurinë dhe përkrahjen për të, fansat e këngëtares kanë treguar ndryshimin në pamjen e Taynës për gjithë këto vite.

Këtë kolazh e postoi edhe Tayna në Instagram, duke u bërë kështu pjesë e sfidës “10yearchallenge”.