Fjalë Kyçe

Ilda shkëlqeu në stadiumin “Fadil Vokrri”

Ilda shkëlqeu në stadiumin “Fadil Vokrri”

Gazetarja nga Shqipëria, Ilda Bejleri mbrëmë ishte në stadiumin Fadil Vokrri për të shikuar ndeshjen mes Kosovës dhe Bullgarisë, shkruan Gazeta Alo.

Kosova ka barazuar në sfiden ndaj Bullgarisë me rezultatin 1:1.

Ilda ishte prezente në stadiumin “Fadil Vokrri” dhe ka shkëlqyer me dukjen e saj. /Gazeta Alo