Fjalë Kyçe

Iniesta flet për Barcelonën dhe përballjen ndaj Man Utd

Iniesta flet për Barcelonën dhe përballjen ndaj Man Utd

Ish ylli i Barcelonës Andres Iniesta ka deklaruar se Barcelona ka aktualisht futbollist të mëdhenj dhe unë sinqerisht shpresoj që të fitojnë tripleten, shkruan Gazeta Alo.

Leo Messi është më i miri dhe unë dua që ai të jetë në formë të shkëlqyeshme deri në fund të këtij sezonit.

Manchester United është gjigand evropian dhe Barcelona nuk duhet që ta nënvlerësojë këtë skuadër, ka thënë Andres Iniesta. /Gazeta Alo