Fjalë Kyçe

“Intelektualët” gati për sfiden e nesërme

“Intelektualët” gati për sfiden e nesërme

Skuadra nga Gjilani e pret nesër Drenicën në kuadër të javës së 20-të në IPKO Superligën e Kosovës, shkruan GazetaAlo.

Para kësaj sfide tifo grupi “Intelektualët” janë mobilizuar për të përkrahur pa rezervë skuadren e tyre të zemrës. /GazetaAlo.

Postimi i Intelektualëve në rrjetet sociale.

Skuadrës tonë i duhet përkrahje,i duhet motivim dhe përkrahja e motivimi jemi ne.Nesër Drita e luan ndeshjen e rradhës kundër Drenicës në stadiumin e qytetit “Selami Osmani-Bezi”,dhe prezenca e çdo antari tonë,çdo tifozi Intelektual është detyrim,për t;i mbështetur e për të mos i lënë vetëm djemtë që mbajnë veshur fanellën e klubit që ne dashurojmë.Vetëm të bashkuar do t;a kalojmë çdo sfidë,vetëm të bashkuar do jemi të fortë,andaj nesër ftoheni të gjith të mblidhemi në shtëpinë tonë BardheKaltër për t;a fituar një tjetër betejë.

FC Drita-Drenica
E premte,ora 13:30

Të du përgjithmonë,ty o Kampion⚪️🔵