Fjalë Kyçe

“Intelektualët” ndezin derbin, Gjilani – Drita

“Intelektualët” ndezin derbin, Gjilani – Drita

Gjilani dhe Drita do të jetë super përballja e kësaj jave në IPKO Superigën e

Njoftimi i tifo grupit Intelektualët.

INTELEKTUALËT DO TË VENDOSEN NË TRIBINEN JUGORE

Te Dielen udhetojme drejte Prishtinës ne perkrahje te klubit tone te zemres kunder klubit pa histori e tradite.

Tubimi i Intelektualëve fillon nga ora 16:00 te stadiumi i qytetit “Selami Osmani – Bezi” dhe nga ora 17:00 nisemi te gjithe se bashku ne menyre te organizuar me autobuse dhe vetura private drejte Prishtinës.

Sqarim: Te gjithe Intelektualët ftohen qe ti blejne biletat ne pjesen Jugore te stadiumit, sepse aty do te vendosemi ne.

Biletat blihen te stadiumi “Fadil Vokrri” para ndeshjes. /Gazeta Alo.