Fjalë Kyçe

“Intelektualët” organizohen për derbin ndaj Gjilanit

“Intelektualët” organizohen për derbin ndaj Gjilanit

Drita dhe Gjilani do të përballen ditën e nesërme në takimin derbi të kësaj jave në Superligën e Kosovës, shkruan GazetaAlo.

Para kësaj sfide tejet të rëndësishme tifo grupi i skuadres së Dritës, “Intelektualët”, kanë organizuar një mbledhje për tifozët në mënyrë që të jenë gati për ta ndihmuar akuadren e tyre të zemres.

Ky është njoftimi i tifozëve.

Mbledhje e madhe

E Premte, ora 20:00
Stadiumi i Qytetit “Selami Osmani – Bezi”

Të Premten nga ora 20:00 mbahet mbledhja e tifogrupit tone para ndeshjes derbi, per ti diskutuar detajet e fundit para kesaj ndeshje.

#intelektualët1998. /GazetaAlo.