Fjalë Kyçe

Inter – Sampdoria, ky është rezultati final i takimit

Inter – Sampdoria, ky është rezultati final i takimit

Ka përfunduar ndeshja ndërmjet Interit dhe Sampdorias, shkruan GazetaAlo.

Ndeshja e vlefshme për javën e 24-të të Serie A, i ka takuar skuadres vendase.

Inter ka.mposhtur Sampdorian me rezultatin 2:1.

Golat i shënuan Dambrosio dhe Naingolan për Interin, ndërsa për Sampdorian të vetmin gol e ka shënuar Gabbiadini. /GazrtaAlo