Fjalë Kyçe

Interesim i jashtëzakonshëm për yllin e Barcelonës

Interesim i jashtëzakonshëm për yllin e Barcelonës

Ylli kroat i Barcelonës flitej se mund të largohet nga Camp Nou, por sipas mediave të huaja lojtari po ndihet mirë re skuadra aktuale, shkruanGazrtaAlo.

Inter, Manchester United, Paris Saint-Germain dhe Arsenal janë klubet që janë të interesuara për shërbimet e Ivan Rakitic.

Por si duket ai do të qëndrojë ende te skiadra e Barces.

‘Barcelona’ është vendi më perfekt për mu”, ka deklaruar Ivan Rakitiç. /GazetaAlo.