Fjalë Kyçe

Fiorentina – Inter, mbyllet drama me këtë rezultat

Fiorentina – Inter, mbyllet drama me këtë rezultat

Skuadra e Interit ka barazuar me Fiorentinën në takimin e zhvilluar sonte në kuadër të javës së 25-të në Serie A, shkruan GazetaAlo.

Kjo përballje ishte fantastike ku u shënuan plotë 6-së gola.

Fiorentina -Inter mbyllet me rezultatin 3:3.

Golat i shënuan Vecino, Politano dhe Perisic për Interin, ndërsa për vendasit shënuan De vrij (autogol), Muriel dhe Veretu. /GazetaAlo