Fjalë Kyçe

Interi transferon dy yjet e Barcelonës

Interi transferon dy yjet e Barcelonës

Lajmet e fundit nga Spanja raportojnë se skuadra e Interit e dhëshiron transferimin e dyshes së Barcelonës, shkruan Gazeta Alo.

Inter janë të interesuar për yjet e Barcelonës, Ivan Rakitic dhe Arturo Vidal.

Të dy futbollistët mund të latgohen në afatin kalimtar veror, raporton Tuttosport. /GazetaAlo