Fjalë Kyçe

IPKO Superliga, këto janë rezultatet e dy takimeve pas pjesës së parë

IPKO Superliga, këto janë rezultatet e dy takimeve pas pjesës së parë

Kanë përfunduar pjesët e para të përballjeve të sotme në IPKO Superligën e Kosovës, shkruan Gazeta Alo.

Janë duke u zhvilluar dy sfida tejet interesante të javës së 30.

Drenica dhe Feronikeli janë duke barazuar pa gola 0:0, ndërsa Drita është në epërsi ndaj Prishtinës me rezultatin 1:0.

Golin e ka shënuar Fidan Gërbeshi nga penaltia në minutën e 14. /Gazeta Alo