Fjalë Kyçe

IPKO Superliga, këto janë rezultatet e takimeve të sotme

IPKO Superliga, këto janë rezultatet e takimeve të sotme

Kanë përfunduar përballjet e sotme të javës së 30 në IPKO Superligën e Kosovës, shkruan GazetaAlo.

Skuadra e Llapit ka shënuar fitore ndaj Trepçës 89 me rezultatin 4:1 dhe ka bërë një hap të rëndësishëm drejt titullit.

Edhe akuadra e Ferizajit ka arritur një fitore të madhe përball Lirisë me rezultatin 3:1.

Këto janë rezultatet e takimeve të sotme. /Gazeta Alo.