Fjalë Kyçe

IPKO Superliga, këto janë rezultatet nga pjesa e parë

IPKO Superliga, këto janë rezultatet nga pjesa e parë

Ka përfunduar pjesa e parë e dy takimve në IPKO Superligën e Kosovës, shkruan Gazeta Alo.

Feronikeli është në epërsi ndaj skuadrës së Trepçës ’89 me rezultatin 1:0, ndërsa në takimin tjetër ndërmjet Gjilanit dhe KEK-ut ende nuk ka gola.

Pjesa e parë:

Feronikeli – Trepça 89 1:0

Gjilani – KEK-u 0:0. /Gazeta Alo