Fjalë Kyçe

IPKO Superliga, këto janë rezultatet pas pjesës së parë

IPKO Superliga, këto janë rezultatet pas pjesës së parë

Kanë përfunduar pjesët e para të ndeshjeve të sotme të cilat po luhen në kuadër të javës së 27 në IPKO Superligën e Kosovës, shkruan GazetaAlo.

Drenica është në epërsi ndaj Dritës me rezultatin 0:2, ndërsa Flamurtari dhe Liria po luajn pa gola 0:0.