Fjalë Kyçe

IPKO Superliga: Mbyllet sfida e fundit e kësaj jave

IPKO Superliga: Mbyllet sfida e fundit e kësaj jave

Ka përfunduar takimi i fundit i javës së 22-të në IPKO Superligë i cili u zhvillua nga ora 17:00, shkruan GazetaaAlo.

Sfida e zhvilluar në staiumin “Fadil Vokrri”, ndërmjet Flamurtarit dhe Ballkanit ka përfunduar me rezultatin 0:0.

Rezultatet e takimeve tjera të zhvilluara sot janë.

KEK-u Prishtina 1:2
Feronikeli -Gjilani 3:0
Liria -Drenica 1:1. /GazetaAlo