Fjalë Kyçe

IPKO Superliga vjen me dy super përballje

IPKO Superliga vjen me dy super përballje

IPKO Superliga e Kosovës vjen ditën e sotme me dy përballje të javës së 23-të, shkruan Gazeta Alo.

Ndeshja kryesore e ditës luhet në Drenas në stadiumin ‘Rexhep Rexhepi’ ndërmjet Feronikelit dhe Trepçës ’89.

Ndërsa në sfidën tjetër Gjilani e pret skuadren e fundit në rënditjen tabelare KEK-un.

Të dyja sfidat luhen nga ora 14:00. /Gazeta Alo