Fjalë Kyçe

IPKO Superliga vjen me këto përballje

IPKO Superliga vjen me këto përballje

Sot në kuadër të javës së 23-të në IPKO Superligën e Kosovës luhen tre përballje, shkruan Gazeta Alo.

Drenica -Ferizaj, Llapi – Ballkani dhe Drita -Liria, luhen ditën e shtunë me fillim nga ora 14:00.

Këto janë sfidat. /Gazeta Alo