Fjalë Kyçe

IPKO Superliga vjen me ndeshje tejet interesante

IPKO Superliga vjen me ndeshje tejet interesante

IPKO Superliga e Kosovës vjen nesër me dy super përballje të javës së 30-të, shkruan GazetaAlo.

Drenica e pret Feronikelin, ndërsa Drita e pret Prishtinën.

Të dyja këto sfida pritet të jenë tejet interesante kir kemi parasysh rëndësin dhe peshën që kanë këto përballje.

Drenica – Feronikeli dhe Drita – Prishtina, luhen nesër (e shtunë) me fillim nga ora 16:00. /Gazeta Alo