Fjalë Kyçe

Ismet Munishi bën show në “Favorit”: Dikush mun e dikush s’mun…

Ismet Munishi bën show në “Favorit”: Dikush mun e dikush s’mun…

Ismet Munishi ka dhuruar spektakël edhe në emisionin e fundit të “Favoritit” në T7.

Analisti i emisionit ka qenë në formë, si përherë, duke lëshuar batuta të ndryshme, shkruan “Gazeta Express”.

Derisa ishte duke folur për referimin në Kosovë, trajneri kosovar bëri show me disa thënie, të cilat shkaktuan të qeshura në studio.

Munishi ndërkohë e lavdëroi gjyqtarin Dardan Qaka, për të cilin insistoi se meriton më shumë respekt dhe vlerësim pasi është njëri prej referëve më të mirë në Kosovë, sipas tij.

Për ta parë emisionin e plotë të “Favoritit”, mund të klikoni më poshtë.