Fjalë Kyçe

Ismet Munishi: Futbolli i Kosovës po shkon përpara

Ismet Munishi: Futbolli i Kosovës po shkon përpara

Skuadra e Ismet Munishit ka shënuar fitore ndaj Kikës në takimin e zhvilluar sot në ligën e parë të Kosovës, shkruan Gazeta Alo.

Munishi pas këtij takimi sipas një postimi në rrjetet sociale po ndihet jashtzakonisht i knaqur me paraqitjet e skuadrës së tij dhe në përgjithsi me futbollin e Kosovës.

Ky është postimi i Ismet Munishit.

Kampionati me interesant ne rajon.
Cilsia shume ne ngritje, perpara kemi lujte me ngadal taktikishte ma dobet etj.
Kushtet neper klube te mira , fushat ok ne superlige.
3 ekipe per titull , 4 per kup , 6 per mbijetes .
Referimi ok munet ma mire.
Reprezentacioni me shume suksese dhe me shume perspektive.
Futbolli Kosoves po shkone perpara urime te gjithve .