Fjalë Kyçe

Ismet Munishi: Jetojmë në botën e dezinformatës

Ismet Munishi: Jetojmë në botën e dezinformatës

Trajneri i njohur kosovar me anë të një njoftimi në faqen zyrtare ka deklaruar se do të jetë tifoz i Vëllaznimit deri në fund të kampionatit, shkruan GazetaAlo.

Ky është postimi i Ismet Munishit.

Jetojme ne boten e dezinformates.
Me vjen keq nga koleget dhe klubet qe po lakohet emri ime .
Ne momente deqizive kur klubet kan nevoj per qetsi dhe koncetrim , sepse jemi ne finish te kampionatit fantastik.
Deri ne fund te kampionatit jame tifoz i Vellaznimit.
Shume suksese klube dhe koleg te nderuar , ju deshiroj fat.
Sinqerishte me respekt I.M.