Fjalë Kyçe

Ja çfarë ka bër selektori i Kosovës ditën e djeshme

Ja çfarë ka bër selektori i Kosovës ditën e djeshme

Selektori i Përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes ishte dje prezent në derbin e zhvilluar në Podujevë ndërmjet Llapit dhe Prishtinës, shkruan GazetaAlo.

Ai u prit nga Presidenti i klubit, Beqir Batatina dhe Drejtori ekzekutiv-sportiv, Tahir Batatina të cilët i dhuruan një dhuratë simbolike me domethënie Podujeva, qyteti i lindjes së Presidentit legjendar, Fadil Vokrri. /GazetaAlo