Fjalë Kyçe

Ja çfarë moti do të mbajë gjatë ditës së diel

Ja çfarë moti do të mbajë gjatë ditës së diel

Të dielën në Kosovë do të mbajë mot kryesisht i vranët.

Prishtina Weather, paralajmëron mundësi për riga lokale shiu.

“18.10 – Më ftohtë, kryesisht me vranësira dhe mundësi për riga lokale shiu. Në mbrëmje kthjellime”, njofton PW-ja.