Fjalë Kyçe

Ja ku mund ta shikoni sfiden, Lazio – Milan

Ja ku mund ta shikoni sfiden, Lazio – Milan

Gjysëmfinalja e parë e kupës së Italisë luhet sonte në mes të Lazio dhe Milan,shkruan GazetaAlo.

Kjo sfidë nis nga ora 21:00, në stadiumin Olimpixo të Romës.

Sfiden LIVE mund ta shikoni ekskluzivisht në IPKO & Digitalb.