Fjalë Kyçe

Ja kur e zhvillon Kosova seancën e dytë stërvitore

Ja kur e zhvillon Kosova seancën e dytë stërvitore

Kombëtarja e Kosovës në futboll zhvilloi ditën e sotme seancen e parë stërvitore parapërgatitëse për miqësoren me Danimarkën, shkruan Gazeta Alo.

Trajneri Bernard Challandes, vendosi që t’i pushonte disa nga futbollistët që patën ndeshje me klubet e tyre ditën e diel.

Stërvitja zgjati afër 1 orë dhe ishte e hapur për media.

Seancën e dytë stervitore Kombëtarja e Kosovës do ta ketë ditën e nesërme (e martë). /Gazeta Alo