Fjalë Kyçe

Ja kur luhen përballjet e xhiros së 4 në Ligën e Veteranëve

Ja kur luhen  përballjet e xhiros së 4 në Ligën e Veteranëve

Është publikuar orari i ndeshjëve të Xhiros së 4 në kupën e Kosovës për Veteranët e Futbollit, shkruan GazetaAlo.

Edhe kjo xhiro pritet të na dhurojë përballje interesante dhe tejet atraktive.

Këto janë ndeshjet e kësaj jave.

K.F.V. GJAKOVA – K.F.V. PRIZRENI . E PREMTE 17:30

K.F.V. BESA – K.F.V. VËLLAZNIMI. (e shtyrë)

K.F.V. VJOSA – K.F.V. GILANI. E ENJTE 17:30

K.F.V. FERIZAJ – K.F.V. VITIA . E PREMTE 17:30

K.F.V. LIPJANI – K.F.V. KEKU. E DIELLE 18:00

K.F.V. LLAPI – K.F.V. KOSOVA(P). E PREMTE 18:00

K.F.V. VUSHTRIA – K.F.V. DRENICA. E PREMTE 17:30

K.F.V. 2 KORRIKU – K.F.V. MITROVICA. E PREMTE 18:00