Fjalë Kyçe

Ja kur luhet derbi i madh i IPKO Superligës

Ja kur luhet derbi i madh i IPKO Superligës

Java e 21-të e IPKO Superligës së Kosovës do të luhet këtë mesjavë me disa super përballje, shkruan GazetaAlo.

Takimi derbi i kësaj jave do të luhet në kryeqytet në stadiumin “Fadil Vokrri”, ndërmjet Prishtinës dhe Feronikelit.

Prishtina të mërkurën nga ora 17:00 e pret Feronikelin dhe me fitore eventuale e rikthen distancën prej dy pikëve në rënditjen tabelare.

Prishtina – Feronikeli
E mërkurë ora 17:00
Stadiumi Fadil Vokrri, Prishtinë /GazetaAlo