Fjalë Kyçe

Ja kur luhet super përballja e Serie A

Ja kur luhet super përballja e Serie A

Derbi i madh italian ndërmjet Milanit dhe Interit luhet ditën e nesërme shkruan GazetaAlo.

Milan e pret në San Siro skuadren e Interit në një përballje tejet të rëndësishme.

Skuadra e Gattuso ënditet në pozitën e tretë me një pikë më shumë se skiadra e Inerit.

Kjo përballje luhet ditën e nesërme (e diel) me fillim nga ora 20:30. /Gazeta Alo