Fjalë Kyçe

Ja kush do ta drejtojë Shqipërinë pas shkarkimit të Panuccit

Ja kush do ta drejtojë Shqipërinë pas shkarkimit të Panuccit

FSHF ka publikuar pak më parë lajmin se Kristian Panuçi nuk do të jetë më në krye të kombëtares shqiptare.

Humbja ndaj Turqisë ka rrezultuar fatale për trajnerin italian, çka i ka kushtuar edhe vendin e punës.

Në takimin ndaj Andorrës në transfertë, që do të luhet ditën e hënë, në krye të stolin kuqezi do të jenë Ervin Bulku dhe Sulejman Mema.

Mbrëmjen e djeshme u aludua për një shkarkim te Panuçit, madje doli edhe një emër që do ta zëvendësonte, Edi Reja, ish trajner i Napolit, Bolonjës, Torinos, Lacios e Atalantës.