Fjalë Kyçe

Ja sa tifozë pritet të jenë në “Alianz Stadium”

Ja sa tifozë pritet të jenë në “Alianz Stadium”

Juventus e pret Atletico Madridin somte në Torino në ndeshjen e kthimit të ligë së kampionëve, shkruan GazetaAlo

Të pranishëm do të jenë 41.500 tifozë dhe arkëtimet llogariten të kapin shifrën rekord prej 5.5 milionë € në total, asnjëherë nuk ishte shënuar kjo shifër që prej inagurimit (4.8 mln në nëntor 2018 ku luhej Juve-Man.United).

Një garë që nuk duhet humbur dhe që do t’i sjellë stadiumit 41.500 spektatorë gati për të shijuar spektaklin në fushë.

Sfida luhet nga ora 21:00. /GazetaAlo