Fjalë Kyçe

Ja si dukej Elita në festën që organizoi për djalin e saj, ajo shkëlqeu me këtë fustan

Ja si dukej Elita në festën që organizoi për djalin e saj, ajo shkëlqeu me këtë fustan

Elita, prezantuesja bukuroshe që u bë e njohur me qëndrimin, bukurin dhe sharmin e saj.

Ajo së fundi u bë nënë e një djali të vogël që së bashku me bashkëshortin e saj reperin Gjiko e pagëzuan me emrin Zëri, shkruan Gazeta Alo.

Menjëherë pas lindjes bukuroshja i kthen linjat e saja trupore sikur mos të kish lindur fare.

Mbrëmë cifti organizoi një ndejë për lindjen e djalit e në këtë mbrëmje, Elita shkëlqeu si gjithëherë me një fustan të gjatë dhe të ngushtë e që prap vë në pah linjat e saj përfekte./Gazeta Alo/