Fjalë Kyçe

Ja si duket rënditja tabelare e IPKO Superligës, pas ndeshjeve të sotme

Ja si duket rënditja tabelare e IPKO Superligës, pas ndeshjeve të sotme

Kanë përfunduar dy përballjet e sotme në IPKO Superligën e Kosovës, shkruan Gazeta Alo.

Java e 24 sot ka sjellur dy sfida tejet interesante.

Skuadra e Llapit ka shënuar fitore ndaj Lirisë së Prizrenit me rezultatin 0:4, ndërsa ndeshja në Ferizaj, ndërmjet Ferizajit dhe Dritës ka përfunudar me rezultatin 1:2, në favor të skuadres nga Gjilani. /Gazeta Alo

Rënditja tabelare.