Fjalë Kyçe

Ja si duket rënditja tabelare e IPKO Superligës

Ja si duket rënditja tabelare e IPKO Superligës

Kanë përfunduar takimet e javës së 23-të në IPKO Supeeligën e Kosovës, shkruan Gazeta Alo.

Sfidë interesante është zhvilluar në Podujevë ndërmjet Llapit dhe Ballkanit.

Llapi nuk ka arritur më shumë se një barazim prej 1:1, në shtëpi ndaj Ballkanit.

Rezultaret e tjera të ndeshjeve të sotme janë. /Gazeta Alo.

Rënditja tabelare.