Fjalë Kyçe

Ja si duket rënditja tabelare e Superligës pas ndeshjeve të sotme

Ja si duket rënditja tabelare e Superligës pas ndeshjeve të sotme

Kanë përfunduar përballjet e sotme në IPKO Superligën e Kosovës, shkruan GazetaAlo.

Java e 20-të e Superligës ka sjellur sot përballje tejet interesante ku u arritën rezultate befasuese.

Drita ka shënuar fitore ndaj Drenicës 2:0, Liria dhe Gjilani barazuan me rezultatin 1:1, ndërsa Ferizaj ka mposhtur Ballkanin 1:0. /GazetaAlo.

Pas ndeshjeve të sotme tabela e Superligës duket si më poshtë.