Fjalë Kyçe

Ja si duket tabela e IPKO Superligës, pas takimit të sotëm

Ja si duket tabela e IPKO Superligës, pas takimit të sotëm

Ka përfunduar ndeshja e parë e ditës së sotme në kuadër të xhiros 24 të IPKO Superligës ndërmjet Ballkanit dhe Prishtinës, shkruan Gazeta Alo.

Përballja e zhvilluar në Therandë ka përfunduar me fitoren e Prishtinës me rezultatin 0:2.

Golat i kanë shënuar futbollisti në super formë Meriton Korenica.

Ja si duket tabela pas kësaj sfide.