Fjalë Kyçe

Ja si duket tabela e IPKO Superligës

Ja si duket tabela e IPKO Superligës

Kanë përfunduar dy ndeshjet e fundit të javës së 23-të në Ipko Superligë, shkruan Gazeta Alo.

Feronikeli e ka mposhtur Trepçën ’89 me rezultatin e thell prej 5:0.

Ndërsa takmi tjetër i luajtur në Gjilan ndërmjet Gjilanit dhe KEK-ut ka përfunduar me rezultatin prej 2:0. /Gazeta Alo

Ja si duket tabela pas ndeshjeve të sotme.