Fjalë Kyçe

Java e 25-të e Ligës së Parë vjen me super përballje

Java e 25-të e Ligës së Parë vjen me super përballje

Krahas Superligës, është publikuar edhe orari i ndeshjeve të xhiros 25 në Ligën e Parë.

Takimet luhen të shtunën dhe të dielën prej orës 15:30.

Derbi do të zhvillohet ndërmjet dy ekipeve të kreut, Besës dhe Dukagjinit.

Ky është komplet orari

Liga e Parë – Xhiro 25

E shtunë (ora 15:30)

Istogu – Drenasi

Vitia – Onix

Trepça – R. Sadiku

E diele (ora 15:30)

Besa – Dukagjini

Vushtria – F. Kosova

Kika – Arbëria

Bashkimi – 2 Korriku

Vllaznia – Vëllaznimi