Fjalë Kyçe

Juventus – Ajax, formacionet zyrtare

Juventus – Ajax, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes së kthimit në çerekfinalen e Ligës së kampionëve ndërmjet Juventusit dhe Ajaxit, shkruan GazetaAlo.

Përballja e parë e luajtur në “Amsterdam Arena” ka përfunduar me rezultatin 1:1.

Ndërsa në sfidën e sotme e cila luhet në Torino nga ora 21:00, skuadrat e nisin me këto formacione. /Gazeta Alo.